این گداسرگردون

تومان۱۰,۰۰۰

نوحه ای جدید و منحصر به فرد از اشک وصل که در سبک سینه زنی سنگین سروده شده است و مناسب سینه زنی با سبک سنگین، مناجات ابدای روضه ها و دعا خوانی هاست.

امکان خرید این نوحه که در سبک جدید و انحصاری نیز عرضه شده است به دو صورت وجود دارد:

  • خرید عادی
  • خرید انحصاری

برای خرید انحصاری کافیست تعداد سفارش خود را به عدد پنج برسانید. لطفا توجه داشته باشید، در صورتی که موجودی این نوحه از پنج کمتر باشد امکان خرید انحصاری آن وجود نداشته و در صورت خرید با تعداد چهار و کمتر هیچ گونه انحصاری برای شما ایجاد نخواهد شد.

5 در انبار

مقایسه

این نوحه برای کسانی که به آهنگ های ملایم و یک نواخت علاقه مندند یا نیاز به فضایی مناجات گونه و صمیمانه دارند گزینه بسیار مناسب می باشد. اشک و حسرت، آه و ناله و حالی پر از  شرم حیا، اشک های پی در و … حال هوای مراسمی است که این نوحه در آن خوانده می شود.سبک سنگین این نوحه باعث می شود تا بتوانید از آن در ابتدای روضه ها و به عنوان مناجات، یا در مراسمات دعا خوانی نیز استفاده کنید.

سبک این نوحه مانند تمامی نوحه ها و مولودی های موجود در اشک وصل کاملا جدید و منحصر به فرد است.پس نه در سایت اشک وصل و نه در هیچ جایی دیگری مشابه با آن را نخواهید یافت.

از خریداران محترم خواهشمندیم که در صورت تمایل به استفاده از سبک نوحه برای نوحه های دیگر این مساله را به اطلاع اشک وصل برسانند تا ما نیز این مساله را به سایر خریداران عزیز یاداوری کنیم. در صورتی که مایل به خرید انحصاری این نوحه هستید می توانید تعداد سفارش خود را به عدد پنج برسانید. همچنین اگر به دنبال شعری ثابت در ابتدای تمام مراسمات خود هستید باز هم این نوحه یکی از بهترین توصیه های اشک وصل است.

بند اول این نوحه

این گدا سرگردون

بی سر و بی سامونه

غصه ی این غربت

عمریه بی درمونه

دلم گرفته

به یاد یارم

آقام نباشه

کسی ندارم

درسته روسیاهم واسه تو ننگ

دلم تنگه دلم تنگه دلم تنگ

توضیحات تکمیلی

خرید انحصاری

دستگاه موسیقی

سبک شعر

موضوع

امام زمان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

Be the First to Review “این گداسرگردون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *