محصولات جدید

مجموعه اشک وصل در راستای توسعه و گسترش فعالیت های خود علاوه بر اراده نوحه در سبک های جدید و منحصر به فرد، اقدام به توزیع و فروش مجموعه ای عظیم از لیوان ها تی شرت ها و چفیه در مدل های مختلف و با طرح های متنوع مذهبی نموده است.

کیفیت بالای تصاویر

کیفیت محصولات چاپ شده ای که توسط اشک وصل به شما عرضه می گردد در عالی ترین سطح ممکن بوده و کیفیت بالای آن مورد ضمانت ماست. در انتخاب و طراحی طرح هایی که در بخش فروشگاه اشک وصل نمونه هایی از آن را مشاهده می نمایید به گونه ای عمل شده که به هیچ وجه از کیفیت آن کاسته نشود.

سفارشی سازی

مانند همیشه، اشک وصل در تقدیم محصولات خود به شما بی مانند عمل کرده است. علاوه بر تمام طرح های موجود در سایت، اگر طرح خاصی مد نظر شماست که در فروشگاه موجود نیست یا اینکه علاقه مند به ایجاد تغییر در طرح های ارائه شده هستید اشک وصل در کنار شماست. لازم به ذکر است که این سفارشی سازی هیچ گونه هزینه ای برای شما در بر ندارد.

همراهی شما

در مسیر حرکت به سوی پیشرفت، نظرات و پیشنهادات شما موتور محرک مجموعه اشک وصل است. پس با همراهی خود در این پیشرفت سهیم باشید. اشک وصل نیز به پاس همراهی شما در ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود، بعد از دریافت نظرات، به ارسال کننده نظر یک کد تخفیف ارائه خواهد داد. جزئیات این طرح به زودی اعلام خواهد شد.

التماس دعا

ارسال پاسخ