اشعار مخصوص ضبط در استودیو

در اشک وصل، سعی ما بر این است تا تمامی نیاز های یک مداح یا خواننده مذهبی را در حد وسع خود براورده نماییم. نمونه ای از این تلاش ها را می توانید در بخش اشعار مخصوص ضبط در استودیو مشاهده نمایید. اشعار مخصوص ضبط استودیویی اشعاری با ویژگی های خاصی هستند که به آن ها شاره می کنیم:

کیفیت بالاتر

با توجه به اینکه مخاطب این اشعار در محلی غیر از مراسمات و مجالس، حضور داشته و امکان تفکر و تامل و توجه بیشتری را نسبت به شعر و محتوای آن دارد، از کیفیت بالاتری برخوردار بوده و بار و بار ها ویرایش شده است.این مساله در مورد ملودی این اشعار نیز صادق است. ملودی هر کدام از اشعار استودیویی موجود در اشک وصل به دفعات مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفته است.

فقط یک بار

امکان خرید اشعار مخصوص ضبط در استودیو فقط و فقط یک بار وجود دارد. پس با خرید این اشعار تنها شما به آن دسترسی خواهید داشت و امکان خرید یا دسترسی به شعر خریداری شده توسط شما، به هیچ کس جز خود شما داده نخواهد شد. در واقع با خرید این شعر، مالکیت معنوی آن به شما واگذار شده و امکان استفاده از آن به خود شما منحصر خواهد شد.

ملودی مناسب

اصولا ملودی های ساتفاده شده در نوحه ها با توجه به سبک و ریتم نوحه ( زمینه، واحد، سنگین و شور) حالتی مخصوص به خود داشته و با اشعار استودیویی متفاوت است. اگرچه مداحان مختلفی از نوحه های خود را در استودیو نیز بازخوانی کرده و کارهای بسیار زیبایی خلق کرده اند اما اگر ملودی این گونه اشعار به صورت اختصاصی ساخته شود تاثیر گذاری بسیار بیشتری را با خود به همراه دارد.

سفارش شعر یا ملودی خاص

در صورتی که ملودی خاص یا شعر، با محتوای خاصی مد نظر شماست می توانید با اشک وصل در میان گذاشته و از ما بخواهید. این سفارشی سازی هیچ هزینه اضافی برای شما در بر نخواهد داشت.

از اینکه مثل همیشه وقت گرانبهای خود را به اشک وصل اختصاص داده و با ما همراه هستید، متشکریم. خواهشمندیم با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود اشک وصل را به اندازه انتظارات خودتان ارزشمند کنید.

التماس دعا

ارسال پاسخ