جذب شاعران و نوحه سرایان در اشک وصل

مجموعه تخصصی ادبی آیینی اشک وصل در نظر دارد در جهت ارائه هرچه بیشتر و بهتر نوحه و اشعار آیینی از میان علاقه مندان واجد شرایط دعوت به عمل آورد. همان گونه که در وب سایت اشک وصل دیده اید نوحه ها و اشعاری از شاعران اهل بیت علیهم السلام، از این طریق به فروش می رسند. عزیزانی که طبع خدادادی خود را در راه اهل بیت علیهم السلام به خدمت گرفته اند می توانند اشعار و نوحه های خود را در این بستر فراهم شده، به فروش برسانند.

شرایط

از مهم ترین شرایط فروش اشعار در اشک وصل علاوه بر محتوای دینی آن، کیفیت شعر و آهنگ یا به اصطلاح سبک نوحه ها می باشد.که البته در مورد اشعار کلاسیک طبعا شرط دومی لحاظ نخواهد شد. به هیچ وجه شعر یا سبک تکراری مورد قبول ناظران اشک وصل نبوده و این گونه اشعار و نوحه ها پذیرفته نخواهند شد. در اشک وصل، هم اشعار ارائه شده و هم نوحه ها و مولودی های ارائه شده کاملا جدید و نو بوده و نباید این ویژگی منحصر به فرد، توسط شاعران عزیز فعال در مجموعه اشک وصل زیر سوال برود.

مزایا

اشک وصل برای شاعران گرامی شرایطی را فراهم آورده است که از طریق آن شاعران گرامی بتوانند در کنار خادمی و نوکری اهل بیت علیهم السلام کسب درآمد داشته و در صورت فعالیت شعری کافی حتی می توانند از سایر شغل ها و استخدام ها بی نیاز شوند. همچنین حضور در مجموعه بزرگ اشک وصل که به عنوان مرجع و مرکز تخصصی فروش و خرید نوحه معرفی شده است باعث می شود اشعار شما عزیزان در مسیری هموارتر به دست مداحان گرامی برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از جزییات این طرح می توانید با مراجعه به بخش «همراهی با اشک وصل» و پرکردن فرم مربوطه منتظر تماس همکاران ما باشید.

ارسال پاسخ