اهداف ما اهداف شما

گشت و گذار در کتاب فروشی ها،باز گکردن تک تک کتاب ها و پیداکردن یک شعر مناسب. شعری که برای یک مجلس خوب، قابل ارائه باشد.بعد از آن نوبت به حدس زدن سبک یا آهنگ اشعار می رسید.یا آن قدر ساده بود که تمام آهنگ های قابل پیاده سازی روی آن تکراری بود، یا آن قدر پیچیده که حدس زدن سبک و ریتم آن غیر ممکن به نظر می رسید.

برخی از شاعران عزیز برای حل این مشکل، کتاب ها را همراه با سی دی های سبک آن به بازار عرضه می کردند.این راهکار، اگرچه مسیر مداحان را مقداری هموار تر کرد،اما خود نیز مشکلاتی را در بر داشت. مثلا گاهی اوقات با وجود ذکر این قید که کتاب همراه با سی دی سبک های آن است، هیچ سی دی یا دی وی دی به مشتری ارائه نمی شد. یا اینکه فایل های وارد شده در سی دی دچار مشکل بود و …

مهم تر از همه اینکه در برابر این مشکلات کمتر کسی پاسخگو بود.

دوست ندارم اشعار تکراری بخوانم

مشکل دیگر اینکه بعد از خرید کتاب و پرداخت هزینه ای نسبتا زیاد، با مجموعه ای روبه رو می شدید که در دسترس ده ها و بلکه صدها نفر دیگر غیر از شما بوده و اگر جزئ مشتریان این کتاب ها بوده اید، حتما این حس منفی را تجربه کرده اید که اشعار خوانده شده توسط شما را قبل از شما چند نفر دیگر خوانده اند.

از شرایط آرمانی تا واقعیت

ایدال ترین شرایط برای یک مداح این است که برای خود چندین شاعر اختصاصی داشته باشد. اگر شما مداح باشید و از این موهبت بهره مند نیستید حتما در رویاهای خود چنین حالتی را برای خود تصور کرده اید!!!واقعیت این است کهبسیاری از مداحان  از این نظر در شرایط ایدال خود نیستند.شاعران اکثرا به دنبال مداحان معروف رفته و بسیاری از مداحان کمتر معروف شده سرشان به اصطلاح بی کلاه باقی می ماند.در حالی که معروفیت به هیچ وجه نمی تواند، معیاری برای سنجش ارزش کار افراد باشد.

اما نا امید نباشید این پایان راه نیست…

با استعانت از حضرت پروردگار و عنایات اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام، مجموعه اشک وصل رسالت خود را حل این مشکل مداحان و خادمان این راه پر برکت می داند.

اشک وصل شاعر اختصاصی شماست

اشک وصل شاعر اختصاصی تمام مداحانی است که سطح کیفی کار آن ها از خواندن اشعار تکراری و تقلیدی دیگران بالاتر است.ما در اشک وصل شاعران علاقه مند و مشتاق به خدمت در این حوزه را گرد هم آورده ایم تا همگی باهم شاعر اختصاصی شما باشیم.بعد از چند کلیک ساده شما صاحب یک نوحه ی زیا به همراه سبک آن خواهید بود.نوحه ای که تنها به خود شما اختصاص خواهد داشت.

فایل متنی آماده

برای نوشتن نوحه هم فقط به چند کلیک ساده و پرینت آن نیاز دارید و فایل متنی نوحه آماده ی پرینت، به شما تقدیدم می شود.البته فرمت فایل را به صورت ورد قرار داده ایم تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی آن را ویرایش کنید.

صرفه جویی در زمان

با ارزشتر از حنجره و سلامتی آن برای مداح، زمان اوست. اشک وصل باعث می شود شما زمان کمتری را برای پیدا کردن نوحه های مورد نظر خود صرف کنید.و بعد از پیدا کردن و خرید اختصاصی خیالتان راحت است که شخص دیگری نه به آن دست پیدا کرده و نه دست پیدا خواهد کرد.

ارسال پاسخ